HVG-150-24A MEAN WELL
HVG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 150W, Вход: 180-528VAC/254-747VDC, Выход: 24V/6.25A, размеры 246x68x38.8 мм, -40...+85С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 22-27V 6.25A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 22 ~ 27V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-150-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-150-24A Виробник : MEAN WELL HVG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вход: 180-528VAC/254-747VDC, Выход: 24V/6.25A, размеры 246x68x38.8 мм, -40...+85С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVG-150-24A HVG-150-24A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVG-150-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV AC/DC 22-27V 6.25A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 22 ~ 27V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
HVG-150-24A HVG-150-24A Виробник : MEAN WELL HVG-150-spec.pdf LED Power Supplies 150W 24V 6.25A IP65 LED PS