HVG-240-24AB Mean-Well USA, Inc.
hvg-240-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Constant Voltage, Constant Current LED Driver
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 235 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції HVG-240-24AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-240-24AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVG-240-SPEC.PDF Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 235 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
HVG-240-24AB Виробник : MEAN WELL HVG-240-SPEC.PDF LED Power Supplies 240W 24V 10A CC + CVIP65 Io/Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming