HVG-240-48B
HVG-240-48B MEAN WELL USA Inc.
HVG-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-240-48B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-240-48B HVG-240-48B Виробник : MEAN WELL HVG-240-spec.pdf LED Power Supplies 240W 48V 5A IP67 3in1 Dimming