HVG-480-24B
HVG-480-24B MEAN WELL USA Inc.
HVG-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 20A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 20A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 20A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 20A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-480-24B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-480-24B HVG-480-24B Виробник : MEAN WELL HVG-480-spec.pdf LED Power Supplies 480W 24V 20A CV/CC 3in1 Dimming