HVG-65-48A
HVG-65-48A Mean-Well USA, Inc.
hvg-65-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 65.3W Single 5-Pin
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 43-53V 1.36A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm), Voltage - Output: 43 ~ 53V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.36A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-65-48A HVG-65-48A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVG-65-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV AC/DC 43-53V 1.36A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Voltage - Output: 43 ~ 53V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.36A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
HVG-65-48A HVG-65-48A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hvg-65-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 65.3W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HVG-65-48A HVG-65-48A Виробник : MEAN WELL HVG-65-spec.pdf LED Power Supplies 180-528V 48Vout1.36A 65.3W IP65