Продукція > MEAN WELL > HVGC-100-700A
HVGC-100-700A
HVGC-100-700A MEAN WELL
HVGC-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 99.4W 142V 700mA OCP adj w pot.
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.53" H (212.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 142V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 99 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-100-700A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-100-700A HVGC-100-700A Виробник : MEAN WELL HVGC-100-spec.pdf AC/DC, 99.4W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 700mA/15-142V, розміри 236x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVGC-100-700A HVGC-100-700A Виробник : MEAN WELL HVGC-100-spec.pdf AC/DC, 99.4W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 700mA/15-142V, розміри 236x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVGC-100-700A HVGC-100-700A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.53" H (212.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 142V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 99 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV