Продукція > MEAN WELL > HVGC-100-700B
HVGC-100-700B
HVGC-100-700B MEAN WELL
HVGC-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 99.4W 142V 700mA OCP adj w out cable
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.53" H (212.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 142V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 99 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-100-700B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-100-700B HVGC-100-700B Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.53" H (212.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 142V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 99 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV