HVGC-150-1050A
HVGC-150-1050A MEAN WELL USA Inc.
HVGC-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-143V 1.05A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 143V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-143V 1.05A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 143V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-150-1050A HVGC-150-1050A Виробник : MEAN WELL HVGC-150-spec.pdf LED Power Supplies 150.1W 1050mA15-143V IP65 CC LED PS