Продукція > MEAN WELL > HVGC-150-500AB
HVGC-150-500AB MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 150W 500mA 30-300V CCIP65 Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук