HVGC-150-500B
HVGC-150-500B MEAN WELL USA Inc.
HVGC-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 30-300V 500MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 30 ~ 300V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 30-300V 500MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 30 ~ 300V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-150-500B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-150-500B HVGC-150-500B Виробник : MEAN WELL HVGC-150-spec.pdf LED Power Supplies 150W 500mA 30-300V IP67 CC LED PS