Продукція > MEAN WELL > HVGC-240-1050AB
HVGC-240-1050AB
HVGC-240-1050AB MEAN WELL
HVGC-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies I/P 180-528Vac O/P +228.6V1050mA
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HVGC-240-1050AB Виробник : MEAN WELL HVGC-240-SPEC.PDF AC/DC, 240W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 1050mA/114.3-228.6V, розміри 254.2x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVGC-240-1050AB Виробник : MEAN WELL HVGC-240-SPEC.PDF AC/DC, 240W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 1050mA/114.3-228.6V, розміри 254.2x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт