HVGC-240-2800A
HVGC-240-2800A MEAN WELL USA Inc.
HVGC-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC AC/DC 42.9-85.7V 2.8A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 42.9 ~ 85.7V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.8A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC AC/DC 42.9-85.7V 2.8A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 42.9 ~ 85.7V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.8A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-240-2800A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-240-2800A HVGC-240-2800A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hvgc-240-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 240W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HVGC-240-2800A HVGC-240-2800A Виробник : MEAN WELL HVGC_240_SPEC-1291694.pdf LED Power Supplies 240W 42.9-85.7V 2800mA Io Adj w/pot