Продукція > MEAN WELL > HVGC-240-3500A
HVGC-240-3500A
HVGC-240-3500A MEAN WELL
HVGC_240_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 240.1W 34.3-68.6V 3500mA Io Adj w/pot
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC AC/DC 34.3-68.6V 3.5A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 34.3 ~ 68.6V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.5A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-240-3500A HVGC-240-3500A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-240-spec.pdf Description: LED DVR CC AC/DC 34.3-68.6V 3.5A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 34.3 ~ 68.6V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.5A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV