HVGC-240-700B
HVGC-240-700B MEAN WELL USA Inc.
HVGC-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 171.4-342.8V
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 171.4 ~ 342.8V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 171.4-342.8V, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 171.4 ~ 342.8V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-240-700B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-240-700B HVGC-240-700B Виробник : MEAN WELL HVGC_240_SPEC-1291694.pdf LED Power Supplies 240W 171.4-342.8V 700mA 3in1 Dimming