Продукція > MEAN WELL > HVGC-320-1400A
HVGC-320-1400A
HVGC-320-1400A MEAN WELL
HVGC_320_SPEC-1224112.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 320W 114.3-228.6V 1400mA Io Adj w/pot
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 114.3-228.6V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-320-1400A
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV