Продукція > MEAN WELL > HVGC-320-1750AB
HVGC-320-1750AB
HVGC-320-1750AB MEAN WELL
HVGC-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 1750mA 91.4-182.8V 320W Io Adj 3in1 Dim
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: I/P 180~528VAC O/P +182.8V1750MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 91.4 ~ 182.8V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-320-1750AB HVGC-320-1750AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-320-spec.pdf Description: I/P 180~528VAC O/P +182.8V1750MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 91.4 ~ 182.8V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV