HVGC-320-3500AB
HVGC-320-3500AB MEAN WELL USA Inc.
HVGC-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 114.3 ~ 228.6V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-320-3500AB Виробник : MEAN WELL HVGC-320-spec.pdf LED Power Supplies 320W 45.7-91.4V 3500mACC IP65 Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming