HVGC-320-700A
HVGC-320-700A MEAN WELL USA Inc.
HVGC-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 214-428V 700MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 214 ~ 428V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 214-428V 700MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 214 ~ 428V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-320-700A HVGC-320-700A Виробник : MEAN WELL HVGC-320-SPEC.PDF LED Power Supplies 300W 214-428V 700mA IP65 Io Adj w/pot
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HVGC-320-700A HVGC-320-700A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hvgc-320-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 300W Single 5-Pin
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 81 шт:
на замовлення 10 шт:
HVGC-320-700A Виробник : MEAN WELL HVGC-320-SPEC.PDF AC/DC, 300W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 700mA/214-428V, розміри 262x90x43.8 мм, -40...+90 С, IP65, Io adj. Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVGC-320-700A Виробник : MEAN WELL HVGC-320-SPEC.PDF AC/DC, 300W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 700mA/214-428V, розміри 262x90x43.8 мм, -40...+90 С, IP65, Io adj. Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт