Продукція > MEAN WELL > HVGC-480-H-D2
HVGC-480-H-D2
HVGC-480-H-D2 MEAN WELL
HVGC-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2800mA/68…171.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, smart dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2800mA/68…171.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, smart dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HVGC-480-H-D2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-480-H-D2 HVGC-480-H-D2 Виробник : MEAN WELL HVGC-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2800mA/68…171.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, smart dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт