Продукція > MEAN WELL > HVGC-480-L-DA
HVGC-480-L-DA
HVGC-480-L-DA MEAN WELL
HVGC-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 1400mA/137…343V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 1400mA/137…343V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HVGC-480-L-DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-480-L-DA HVGC-480-L-DA Виробник : MEAN WELL HVGC-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 1400mA/137…343V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт