Продукція > MEAN WELL > HVGC-480-M-AB
HVGC-480-M-AB
HVGC-480-M-AB MEAN WELL
HVGC-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 480W92-228.5V 2100mA CP Dimming W/Pot
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 480W92-228.5V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 92 ~ 228.5V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, FCC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 94.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 92 ~ 228.5V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, FCC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 94.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HVGC-480-M-AB HVGC-480-M-AB Виробник : MEAN WELL HVGC-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2625mA/92…228.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVGC-480-M-AB HVGC-480-M-AB Виробник : MEAN WELL HVGC-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2625mA/92…228.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт