HVGC-480-M
HVGC-480-M MEAN WELL
HVGC-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2100mA/92…228.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2100mA/92…228.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HVGC-480-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-480-M HVGC-480-M Виробник : MEAN WELL HVGC-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 180-528VAC/254-747VDC, Вихід: 2100mA/92…228.5V, розміри 262х125х43.8 мм, -40…+90 C, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт