Продукція > MEAN WELL > HVGC-65-350A
HVGC-65-350A
HVGC-65-350A MEAN WELL
HVGC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 350mA 18-186Vout 65.1W CC IP65
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 18-186V 350MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm), Voltage - Output: 18 ~ 186V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-65-350A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-65-350A HVGC-65-350A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 18-186V 350MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Voltage - Output: 18 ~ 186V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV