HVGC-65-350AB
HVGC-65-350AB MEAN WELL USA Inc.
HVGC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Voltage - Output: 13 ~ 130V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm), Voltage - Output: 13 ~ 130V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVGC-65-350AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-65-350AB HVGC-65-350AB Виробник : MEAN WELL HVGC-65-spec.pdf LED Power Supplies 350mA 18-186Vout CC 65.1W IP65 Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming