Продукція > HVS > HVS-AS3.3-10
HVS-AS3.3-10
Виробник:
Датчик напруги Upn=500В Ipn=10мА Uout=1,65мА X=±0,5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HVS-AS3.3-10
Інші пропозиції HVS-AS3.3-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVS-AS3.3-10 Датчик напруги Upn=500В Ipn=10мА Uout=1,65мА X=±0,5%