HW363016S16HK
HW363016S16HK Hammond Manufacturing
hwn4sshk.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STL NATURAL 30"L X 16"W
Packaging: Bulk
Color: Natural
Size / Dimension: 30.000" L x 16.000" W (762.00mm x 406.40mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 36.000" (914.40mm)
Design: Hinged Door, Lid
Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508A
Container Type: Box
Area (L x W): 480in² (3097cm²)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX S STL NATURAL 30"L X 16"W, Packaging: Bulk, Color: Natural, Size / Dimension: 30.000" L x 16.000" W (762.00mm x 406.40mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 36.000" (914.40mm), Design: Hinged Door, Lid, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508A, Container Type: Box, Area (L x W): 480in² (3097cm²).