Продукція > IDEC > HW4B-M1F10-B
HW4B-M1F10-B
HW4B-M1F10-B IDEC
IDEC_HWSeries.pdf
Виробник: IDEC
Pushbutton Switches 22mm Pushbutton Black
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4B-M1F10-B Виробник : IDEC Corporation Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10