Продукція > IDEC > HW4B-M2F10-G
HW4B-M2F10-G
HW4B-M2F10-G IDEC
IDEC_HWSeries.pdf
Виробник: IDEC
Pushbutton Switches 22mm Pushbutton Green
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Panel Mount Screw.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4B-M2F10-G Виробник : IDEC Corporation Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Panel Mount Screw