Продукція > IDEC > HW4K-2AF10
HW4K-2AF10 IDEC
IDEC_HWSeries-1902383.pdf
Виробник: IDEC
Keylock Switches 22mm Key Switch 2 Position
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HW4K-2AF10 IDEC
Switch Key Lock N.O. SPST 29.4° Flat Key 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4K-2AF10 Виробник : IDEC Corporation Switch Key Lock N.O. SPST 29.4° Flat Key 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount