Продукція > TDK > HWS300-24/HD
HWS300-24/HD
HWS300-24/HD TDK
hws-hd_e.pdf
Виробник: TDK
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14A 336W
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 6.50" L x 2.40" W x 3.23" H (165.1mm x 61.0mm x 82.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HWS300-24/HD HWS300-24/HD Виробник : TDK-Lambda HWS300-1500.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 300W
Size / Dimension: 6.50" L x 2.40" W x 3.23" H (165.1mm x 61.0mm x 82.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 14 A
на замовлення 62 шт:
Кількість Ціна
HWS300-24/HD HWS300-24/HD Виробник : TDK-Lambda HWS300-1500.pdf Power Supplies - Chassis Mount 336W 24V 14A
на замовлення 5 шт:
HWS300-24/HD HWS300-24/HD
Додати до обраних Обраний товар
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...265 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 14 A
Pмакс., W: 336 W
Габарити: 61x82x165 mm
ККД і робоча температура: 82%;-10...50°C
товару немає в наявності
HWS300-24/HD HWS300-24/HD Виробник : TDK-Lambda hws-hd_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14A 336W