HWST16168S16
HWST16168S16 Hammond Manufacturing
hwstss.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STEEL NAT 19.700"L X 16"W
Packaging: Box
Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Color: Natural
Size / Dimension: 19.700" L x 16.000" W (500.38mm x 406.40mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 8.000" (203.20mm)
Design: Hinged Door, Slanted Top
Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Container Type: Box
Area (L x W): 315in² (2032cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX S STEEL NAT 19.700"L X 16"W, Packaging: Box, Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount, Color: Natural, Size / Dimension: 19.700" L x 16.000" W (500.38mm x 406.40mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 8.000" (203.20mm), Design: Hinged Door, Slanted Top, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508, Container Type: Box, Area (L x W): 315in² (2032cm²).