HWST201612S16
HWST201612S16 Hammond Manufacturing
hwstss.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STEEL NAT 25.500"L X 16"W
Color: Natural
Size / Dimension: 25.500" L x 16.000" W (647.70mm x 406.40mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 12.000" (304.80mm)
Container Type: Box
Area (L x W): 408in² (2632cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX S STEEL NAT 25.500"L X 16"W, Packaging: Box, Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount, Color: Natural, Size / Dimension: 25.500" L x 16.000" W (647.70mm x 406.40mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 12.000" (304.80mm), Design: Hinged Door, Slanted Top, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508, Container Type: Box, Area (L x W): 408in² (2632cm²).