HWST20168S16
HWST20168S16 Hammond Manufacturing
hwstss
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STL NATURAL 23.7"L X 16"W
Color: Natural
Size / Dimension: 23.700" L x 16.000" W (601.98mm x 406.40mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 8.000" (203.20mm)
Container Type: Box
Area (L x W): 379in² (2445cm²)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX S STL NATURAL 23.7"L X 16"W, Packaging: Box, Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount, Color: Natural, Size / Dimension: 23.700" L x 16.000" W (601.98mm x 406.40mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 8.000" (203.20mm), Design: Hinged Door, Slanted Top, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508, Container Type: Box, Area (L x W): 379in² (2445cm²).