HWST363016S16
HWST363016S16 Hammond Manufacturing
hwstss
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STL NATURAL 43.4"L X 30"W
Packaging: Box
Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Color: Natural
Size / Dimension: 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 16.000" (406.40mm)
Design: Hinged Door, Slanted Top
Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Container Type: Box
Area (L x W): 1302in² (8400cm²)
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: BOX S STL NATURAL 43.4"L X 30"W, Packaging: Box, Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount, Color: Natural, Size / Dimension: 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 16.000" (406.40mm), Design: Hinged Door, Slanted Top, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508, Container Type: Box, Area (L x W): 1302in² (8400cm²).