HWST483616S16
HWST483616S16 Hammond Manufacturing
hwstss
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX S STL NATURAL 55.4"L X 36"W
Packaging: Box
Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Color: Natural
Size / Dimension: 55.400" L x 36.000" W (1407.16mm x 914.40mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 16.000" (406.40mm)
Design: Hinged Door, Slanted Top
Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Container Type: Box
Area (L x W): 1994in² (1.286 m²)
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: BOX S STL NATURAL 55.4"L X 36"W, Packaging: Box, Features: Stainless Steel Hinges, Wall Mount, Color: Natural, Size / Dimension: 55.400" L x 36.000" W (1407.16mm x 914.40mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 16.000" (406.40mm), Design: Hinged Door, Slanted Top, Ratings: IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508, Container Type: Box, Area (L x W): 1994in² (1.286 m²).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Natural
Height: 16.000" (406.40mm)
Container Type: Box