HXB6009HLT
HXB6009HLT Pulse Electronics
hb5012hlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: MOD SIN 1GPP 1:1 EXT HF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 350
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOD SIN 1GPP 1:1 EXT HF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount