HZ0603A152R-10
HZ0603A152R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz0603a152r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0603A152R-10 HZ0603A152R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz0603a152r_10_datasheet-2946846.pdf Ferrite Beads 1500ohms 0.9ohms 100mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
HZ0603A152R-10 HZ0603A152R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0603a152r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 20
HZ0603A152R-10 HZ0603A152R-10 Виробник : Laird Technologies hz0603a152r-10-datasheet Ferrite Beads 1500ohms 0.9ohms 100mA