HZ0603B751R-10
HZ0603B751R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz0603b751r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 148000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ0603B751R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 750 ohm, 200 mA, HZ Series, 0.6 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 750ohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0603B751R-10 HZ0603B751R-10 Виробник : LAIRD 1685713.pdf Description: LAIRD - HZ0603B751R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 750 ohm, 200 mA, HZ Series, 0.6 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 119
HZ0603B751R-10 HZ0603B751R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz0603b751r_10_datasheet-2947133.pdf Ferrite Beads 750ohms 100MHz .2A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 36
HZ0603B751R-10 HZ0603B751R-10 Виробник : Laird Technologies 9081BC07515375B2E2E8F92B0E07FE592EADE64893A65950A2E4DEAD64C06501.pdf Ferrite Beads 750ohms 100MHz .2A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 34
HZ0603B751R-10 HZ0603B751R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0603b751r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1