HZ0603C651R-10
HZ0603C651R-10 Laird Technologies
hz0603c651r-10-datasheet
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Beads 650ohms 100MHz .3A Monolithic 0603 SMD
на замовлення 28101 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 650 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 650 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0603C651R-10 HZ0603C651R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0603c651r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 650 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 650 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1