HZ0805B222R-10
HZ0805B222R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz0805b222r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 2.2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2.2 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ0805B222R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 2.2 kohm, 200 mA, HZ Series, 0.8 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.8ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 2.2kohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0805B222R-10 HZ0805B222R-10 Виробник : LAIRD 1685707.pdf Description: LAIRD - HZ0805B222R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 2.2 kohm, 200 mA, HZ Series, 0.8 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.8ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 2.2kohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 97
HZ0805B222R-10 HZ0805B222R-10 Виробник : Laird Technologies hz0805b222r-10-datasheet Ferrite Beads 2200ohms 1.5ohms 100mA
Мінімальне замовлення: 29
HZ0805B222R-10 HZ0805B222R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz0805b222r_10_datasheet-2947013.pdf Ferrite Beads 2200ohms 1.5ohms 100mA
Мінімальне замовлення: 28
HZ0805B222R-10 HZ0805B222R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0805b222r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 2.2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 24
HZ0805B222R-10 Виробник : STEWARD hz0805b222r-10-datasheet SMD
HZ0805B222R-10 Виробник : Laird Technologies hz0805b222r-10-datasheet 0805 FERRITE Chip 2,2 кОм 200мА Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт