HZ0805C202R-10
HZ0805C202R-10 Laird Technologies
hz0805c202r-10-datasheet
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Beads 2000ohms 100MHz .3A Monolithic 0805 SMD
на замовлення 79090 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ0805C202R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 2 kohm, 300 mA, HZ Series, 0.5 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 2kohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0805C202R-10 HZ0805C202R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0805c202r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
HZ0805C202R-10 HZ0805C202R-10 Виробник : LAIRD hz0805c202r-10-datasheet Description: LAIRD - HZ0805C202R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 2 kohm, 300 mA, HZ Series, 0.5 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 2kohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 91
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 2kohm
Produktpalette: HZ Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
HZ0805C202R-10 HZ0805C202R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz0805c202r_10_datasheet-2946948.pdf Ferrite Beads 2000ohms 100MHz .3A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 20
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
HZ0805C202R-10 Виробник : Laird Technologies hz0805c202r-10-datasheet FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт