HZ0805D152R-10
HZ0805D152R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz0805d152r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0805D152R-10 HZ0805D152R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0805d152r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
HZ0805D152R-10 HZ0805D152R-10 Виробник : Laird Technologies hz0805d152r-10-datasheet Ferrite Beads 1500ohms 100MHz .4A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 26
HZ0805D152R-10 HZ0805D152R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz0805d152r_10_datasheet-2947155.pdf Ferrite Beads 1500ohms 100MHz .4A Monolithic 0805 SMD