HZ0805E601R-10
HZ0805E601R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz0805e601r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1596726 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ0805E601R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 600 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0805E601R-10 HZ0805E601R-10 Виробник : LAIRD 1685710.pdf Description: LAIRD - HZ0805E601R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 600 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
HZ0805E601R-10 HZ0805E601R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0805e601r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 122
HZ0805E601R-10 HZ0805E601R-10 Виробник : Laird Technologies hz0805e601r-10-datasheet Ferrite Beads 600ohms 100MHz .5A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 47
HZ0805E601R-10 HZ0805E601R-10 Виробник : EZURiO hz0805e601r-10_0.pdf Ferrite Beads Power Chip 600Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR 0805 T/R