HZ1206D102R-10
HZ1206D102R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz1206d102r-10-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 132000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ1206D102R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 400 mA, HZ Series, 0.4 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ1206D102R-10 HZ1206D102R-10 Виробник : LAIRD 1685973.pdf Description: LAIRD - HZ1206D102R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 400 mA, HZ Series, 0.4 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
HZ1206D102R-10 HZ1206D102R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz1206d102r-10-datasheet.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 22
HZ1206D102R-10 HZ1206D102R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz1206d102r_10_datasheet-2946951.pdf Ferrite Beads 1000ohms 100MHz .4A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 21
HZ1206D102R-10 HZ1206D102R-10 Виробник : Laird Technologies hz1206d102r-10-datasheet.pdf Ferrite Beads 1000ohms 100MHz .4A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 18
HZ1206D102R-10 Виробник : Laird Technologies hz1206d102r-10-datasheet.pdf FERRITE BEAD 1.25 KOHM 1206 1LN Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт