HZ1206E152R-10
HZ1206E152R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz1206e152r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 950 OHM 1206 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 950 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ1206E152R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 950 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 950ohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ1206E152R-10 HZ1206E152R-10 Виробник : LAIRD 1685976.pdf Description: LAIRD - HZ1206E152R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 950 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 950ohm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 950ohm
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 76
на замовлення 24 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 24
HZ1206E152R-10 HZ1206E152R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz1206e152r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 950 OHM 1206 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 20
HZ1206E152R-10 HZ1206E152R-10 Виробник : Laird Technologies hz1206e152r-10-datasheet Ferrite Beads FERRITE CHIP BEAD 1500ohms 500mA