HZ1206E601R-10
HZ1206E601R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz1206e601r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 21000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ1206E601R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 600 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ1206E601R-10 HZ1206E601R-10 Виробник : LAIRD LATE-S-A0008836219-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LAIRD - HZ1206E601R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 600 ohm, 500 mA, HZ Series, 0.3 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 55
HZ1206E601R-10 HZ1206E601R-10 Виробник : Laird Technologies hz1206e601r-10-datasheet Ferrite Beads 600ohms 100MHz .5A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 22
HZ1206E601R-10 HZ1206E601R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz1206e601r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 16
HZ1206E601R-10 Виробник : Ezurio hz1206e601r-10-datasheet Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; Ioper: 500mA; 1206; R: 300mΩ; Core mat: ferrite
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating current: 0.5A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.3Ω
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -40...125°C
Max. operating current: 0.5A
Impedance: 600Ω
Core material: ferrite
Test frequency: 100MHz
HZ1206E601R-10 Виробник : EZURiO hz1206e601r-10-datasheet Ferrite Bead (Chip Bead), 3.2 x 1.6 x 1.1mm (1206), 296Ohms impedance at 25 MHz
HZ1206E601R-10 Виробник : Laird Technologies HZ1206E601R-10.pdf Ferrite Beads 600ohms 100MHz .5A Monolithic 1206 SMD Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт