HZ1806K102R-10
HZ1806K102R-10 Laird-Signal Integrity Products
hz1806k102r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 104000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - HZ1806K102R-10 - Ferritperle, 1806 [Metrisch 4516], 1 kohm, 1.5 A, HZ Series, 0.15 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1806 [Metrisch 4516], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 4.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ1806K102R-10 HZ1806K102R-10 Виробник : Laird Performance Materials hz1806k102r_10_datasheet-2947015.pdf Ferrite Beads 1000ohms 0.15ohms 1.5A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
HZ1806K102R-10 HZ1806K102R-10 Виробник : LAIRD LATE-S-A0008535747-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LAIRD - HZ1806K102R-10 - Ferritperle, 1806 [Metrisch 4516], 1 kohm, 1.5 A, HZ Series, 0.15 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1806 [Metrisch 4516]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
HZ1806K102R-10 HZ1806K102R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz1806k102r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: HZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 14
HZ1806K102R-10 HZ1806K102R-10 Виробник : Laird Technologies hz1806k102r-10-datasheet Ferrite Beads 1000ohms 0.15ohms 1.5A