I150V610K-G10
I150V610K-G10 MIFLEX SOLUTIONS
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 10uF; 450V; Ø35x65mm; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 10µF
Tolerance: ±10%
Lead length: 0.1m
Operating temperature: -25...70°C
Diameter: 35mm
Body dimensions: Ø35x65mm
Height: 65mm
Operating voltage: 450V
Version: 7
Service life: 10000h
Capacitor application: motors, run
Leads: cables
Manufacturer series: MKSP-5P
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 10uF; 450V; Ø35x65mm; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 10µF, Tolerance: ±10%, Lead length: 0.1m, Operating temperature: -25...70°C, Diameter: 35mm, Body dimensions: Ø35x65mm, Height: 65mm, Operating voltage: 450V, Version: 7, Service life: 10000h, Capacitor application: motors, run, Leads: cables, Manufacturer series: MKSP-5P.