I2SS-05-24-T
I2SS-05-24-T Samtec Inc.
i2ss-xx-xx-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: 2.00 MM SINGLE ROW DISCRETE WIRE
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 24 AWG
Number of Positions: 5
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Wire Type: Discrete
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 1
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.00 MM SINGLE ROW DISCRETE WIRE, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 24 AWG, Number of Positions: 5, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Wire Type: Discrete, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
I2SS-05-24-T I2SS-05-24-T Виробник : Samtec i2ss-2854599.pdf Headers & Wire Housings 2.00 mm Single Row Discrete Wire IDC System Cable Assembly Housing, Socket
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
I2SS-05-24-T I2SS-05-24-T Виробник : Samtec 53490726477616t2i.pdf Conn IDC Connector RCP 5 POS 2mm IDT ST Cable Mount Layer