Продукція > TDK-LAMBDA > I3A4W008A033V-001-R
I3A4W008A033V-001-R
I3A4W008A033V-001-R TDK-Lambda
i3a_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 3.3-16.5V 100W
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.92" L x 0.75" W x 0.38" H (23.4mm x 19.1mm x 9.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 53V
Approval Agency: CE
Efficiency: 96.5%
Current - Output (Max): 8A
Supplier Device Package: Thirty-Second Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3 ~ 16.5V
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK-LAMBDA - I3A4W008A033V-001-R - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, ITE, Modul, 100 W, 3.3 V, 16.5 V, 8 A, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 9V, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, min.: 3.3V, Höhe: 9.6mm, Ausgangsspannung, max.: 16.5V, Tiefe: 19.1mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Breite: 23.4mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC-Eingangsspannung, max.: 53V, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: Modul, Ausgangsstrom, max.: 8A, Produktpalette: i3A Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 100W, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
I3A4W008A033V-001-R I3A4W008A033V-001-R Виробник : TDK-Lambda i3a_e.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 100W 24Vin 3.3-16.5Vout 8A NLog
Кількість Ціна
I3A4W008A033V-001-R I3A4W008A033V-001-R Виробник : TDK-LAMBDA i3a_e.pdf Description: TDK-LAMBDA - I3A4W008A033V-001-R - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, ITE, Modul, 100 W, 3.3 V, 16.5 V, 8 A
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: 3.3V
Höhe: 9.6mm
Ausgangsspannung, max.: 16.5V
Tiefe: 19.1mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Breite: 23.4mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC-Eingangsspannung, max.: 53V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Modul
Ausgangsstrom, max.: 8A
Produktpalette: i3A Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 100W
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 400 шт:
I3A4W008A033V-001-R Виробник : TDK-Lambda i3a_e.pdf DC DC CONVERTER 3.3-16.5V 100W Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
I3A4W008A033V-001-R I3A4W008A033V-001-R Виробник : TDK-LAMBDA I3A.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 100W; Uin: 9÷53VDC; Uout: 3.3÷16.5VDC; Iout: 8A
Type of converter: DC/DC
Power: 0.1kW
Input voltage: 9...53V DC
Output voltage: 3.3...16.5V DC
Output current: 8A
Mounting: THT
Manufacturer series: i3A
Body dimensions: 19.1x23.4x9.6mm
Efficiency: 89...96.5%
Operating temperature: -40...125°C